Hack forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hack forum


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Popis: můj pokoj

Goto down 
AutorZpráva
kikišák-admin
Admin
Admin
kikišák-admin


Po?et p?ísp?vk? : 321
Join date : 13. 09. 07
Age : 31
Location : Liberec

Popis: můj pokoj Empty
PříspěvekPředmět: Popis: můj pokoj   Popis: můj pokoj Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 3:24 pm

Můj pokoj

Můj pokoj se nachází ve druhém patře rodinného domku. Do pokoje vcházíme z jídelny, pokoj je veliký asi 25 metrů čtverečných. Naproti dveřím jsou okna a mezi nimi je vstup na lodžii. Koberec je světle modrý, stěny jemně oranžové, záclony krajkované a sněhobílé.

Na levé straně mám skříně a na jedné z nich se nachází televizor, vedle je můj pracovní stůl s počítačem.

Na pravé straně jsou dvě křesílka a mezi nimi je skřín s vitrínou, vedle mám ještě šatní skříň a velikou postel.

Se svým pokojem jsem spokojena a za jiný bych nevyměnila.

Můj pokoj

Můj pokojíček není velký ani přepychově zařízený, ale neobyčejně útulný. Trávím v něm většinu svého času: v pokoji spím, učím se, ...

Vejdu do něj dveřmi z chodby. Podlahu tvoří nalakovaný korek. Vpravo od dveří stojí skříňa s akváriem. O kousek dál je okno, ze kterého v létě vidím čápy. Proti oknu se rozvaluje můj psací stůl. V koutku pokoje leží mé nejoblíbenější místečko - postel.

Za hlavou mám část obložení a poličky, na které mám mimo jiných věcí i budík!

Větší část obložení se nachází na druhé straně pokoje a vede až k druhému oknu. Za stolem, v koutku, stojí moje skříně plné oblečení. Vlevo od skříní se rozprostírá knihovna. Je plná encyklopedií, románů, pohádek, slovníků... Vlevo od dveří mám stolek s rádiem, které je zapnuté od rána až do noci.

Pokoj mi za těch několik málo let přirostl k srdci a nevyměnila bych ho za jiný. Možná jen za větší...Smile
Návrat nahoru Goto down
https://hack.forumczech.com
 
Popis: můj pokoj
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Hack forum :: Škola/referáty/seminárky :: Český jazyk, čeština, gramatika-
Přejdi na: